Hakkımızda

Türkiye’nin internet radyo kanallarından biri olan Radyo Esinti, deneyimli radyo programcısı Ekrem KATAR önderliğinde  yayın hayatına başladı.

Radyo Esinti, bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışı, kaliteli programcıları, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımı ile, Türkiye’nin en çok dinlenen internet radyoları arasında ilk sıralarda olma hedefiyle yayınlarına devam ediyor.

Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Radyo Esinti, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu.

Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!

Radyo Esinti, her gün güncellenen yayın içeriğiyle sizlere ulaşıyor. Arabesk müziğin en keyifli tınıları siz müzik severlere ulaşırken gün boyunca bir çok hediye ve özel fırsatları yakalamak için bizi dinlemeye  devam edin.

Tarihçemiz;
* 1 Kasım 2016 tarihinde, "Şah Damarınızı Mat Eden Tek Radyo" sloganı ile yayına başlamıştır.

* Sitemizin amacı; Türkiye’de internet üzerinden yayın yapan eğlence siteleri, sohbet siteleri ve oyun sitelerine yayın yaparak online canlı dinlenebilmesini sağlamaktır.

* Radyomuzu, sitemize özel olarak tasarlanmış olan flash player ile, kullanmış olduğunuz her tarayıcıdan canlı dinleyebilirsiniz.

* Sitede bulunan sosyal paylaşım butonları ile Facebook Fan sayfamızı beğenebilir, sosyal medya ağları yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşarak tavsiye edebilirsiniz. Facebook yorum kutusu aracılığı ile yayında ki radyo hakkındaki görüş, öneri ve düşünceleriniz hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Uygun olmayan tüm yorumlar siteden kaldırılmaktadır.

* Radyomuzda, yayın sahibi olan yayıncılar yayın içeriğinden sorumludur. Yayınların ve logoların tüm hakları ilgili radyomuza aittir. 

* Tüm dinleyicilere keyifli dinlemeler diler, emeği geçen tüm radyolara ise iyi yayınlar dileriz…

Paylaş!
Paylaş!
Gizle!