Genel

Diva Ekrem Özdemir Show

Diva Ekrem Özdemir Show

Admin

Mart 1st, 2018

0 Comments


Photo

Biyografi – ( EKREM ÖZDEMİR );
22 Mayıs tarihinde Tokat’ın Niksar ilçesinde doğdu. İlkokul eğitimini Niksar’da bitirdi. Daha sonra Türkiye’nin Kalbi Başkent Ankara’ya yerleşti. İlköğretim ve lise eğitimini burada tamamladı ve halen Ankara’da ikamet etmektedir.
Keçiören Kaymakamlığı kapsamında düzenlenen 3. Tiyatro,Resim,Müzik Festivalinde ‘Keşanlı Ali Destanı’ adlı tiyatro oyununda rol aldı. Kaymakamlık tarafından başarı ve katılım belgesi almaya hak kazanmıştır.

Gazi Üniversitesi İletişim fakültesinde spikerlik sunuculuk eğitimini tamamlayıp M.E.B onaylı sertifakaya sahiptir.Kanal 7 canlı yayına katılmıştır. Niksar Belediyesi Ramazan Sokağı etkinlikleri kapsamında şiir dinletisi gerçekleştirmiştir.
Ankara’da çeşitli radyolarda, Radyo Sunuculuğu elemelerinde derece almış ayrıca staj ve asistanlık eğitimi görmüştür.Kendisini mikrofon aşığı olarak tanımlamaktadır.
Yaklaşık 10 yıldır çeşitli internet radyolarında doğal,samimi, komik, romantik, doğaçlama yayın tarzı ile sizlerle olmaya devam ediyor. Gönlünüzün Şairi ünvanı ile gönüllerinize tercüman olacak şiirler yazıyor ve yorumluyor..


Video

Hayat Nedir Anne – Ekrem Özdemir HD (2018)

00:00/00:00

Yayıncımızın Yayın Saatleri : Haftanın Belirli Günlerinde 12:00 ile 14:00 Arası Yayın Almaktadır.
Radyo Akışımızın Saatleri için;

Yayıncımızın size özel notu;
“Doğal,samimi, komik, romantik, doğaçlama yayın tarzı ile sizlerle olmaya devam ediyor.”

Radyo Esinti’ye Göre Bu Kişi Kendisinin Kurucusudur!

(Radyo Esinti Gizli Defteri Syf-1)

Paylaş!

Comments are closed.

Paylaş!
Gizle!